حقوق حسابدار در کانادا

حقوق و درآمد حسابدار در کانادا

موضوع “حقوق حسابدار درکانادا” به این صورت می باشد که : حسابدار یکی از مشاغل مورد تقاضای شرکت ها و سازمان ها در سراسر دنیا از جمله کانادا است. به این دلیل استخدام حسابدار در کانادا یکی از پرتقاضاترین زمینه ها می باشد. عوامل مختلفی در بازار کار حسابداری کانادا وجود دارند که در اینجا به بررسی برخی از آنها می پردازیم.فرسان

درآمد حسابدار در کانادا

متوسط حقوق حسابدار در کانادا به صورت سالیانه حدود ۴۹۵۵۴ دلار کانادا می باشد که با توجه به سمت و میزان سابقه افراد کمی تفاوت می کند. مشاغل مختلفی از جمله کمک حسابدار، منشی حسابدار، حسابدار، مدیر یا سرپرست حسابداری، حسابدار ارشد، تحلیل گر مالی،  مدیر مالی و … در حوزه مالی و حسابداری در کانادا وجود دارند. شرکت حسابداری

مهارت های موثر بر درآمد حسابدار در کانادا

گرفتن مهارت های تخصصی یکی از عوامل بسیار مهم در استخدام و درآمد کارشناس حسابداری و مالی در کانادا است. ازجمله مهمترین مهارت ها که تاثیر فزاینده ای بر درآمد حسابدار دارد عبارتند از: مهارت تجزیه و تحلیل مالی، بودجه بندی، تجزیه و تحلیل داده ها، گزارش دهی مالی، بستن حساب ها، مدیریت حقوق و دستمزد، مشاوره مالیاتی، تسلط به نرم افزار اکسل.خدمات مالی و حسابداری

حسابداری در کانادا

اگر نگاهی به لیست مشاغل پردرآمد و پرطرفداری که هر ساله توسط دولت کانادا منتشر می شود بیاندازید، متوجه می شوید که حسابداری یکی از شغل هایی است که در کانادا نیز مانند کشورهای دیگر مورد استقبال قرار می گیرد و از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

“شغل حسابداری را می توان قلب یک مجموعه، شرکت یا کارخانه و کارگاه دانست”، چرا که تمام بخش های یک مجموعه رابطه مستقیمی با بخش مالی و حسابداری آن دارند و تقریبا همه امور به آن وابسته است. به طور کلی تمامی کسب و کارهای فعال حال فرقی ندارد در ایران باشند یا در کانادا، درهر جای دنیا به یک حسابدار جهت مدیریت، تجزیه و تحلیل داده های مالی و مسائلی در این زمینه دارند.

ازحقوق حسابدار در کانادا اینطور استنباط می شود که در این کشور این نیاز بیش تر حس می شود و به دلیل وجود شرکت های کوچک و بزرگ بسیار، موقعیت های شفلی بسیاری برای افرادی که در حوزه حسابداری تحصیل کرده و تخصص دارند وجود دارد. حتی جالب است بدانید که با توجه تامین بخش مهمی از بودجه دولتی از طریق مالیات، تامین و وجود قوانین جامع مالیاتی اهمیت این جامعه به متخصصین امر حسابداری رو دو چندان می کند.

“بنابراین باید اطلاعات کامل از مهاجرت کاری به کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا داشته باشید”، چرا که مهم ترین مسئله در دریافت راحت و سریع این ویزا قدم برداشتن با برنامه ریزی و دانش کامل درمورد آن است. خدمات حقوقی

بازار کار شغل و حقوق حسابداری در کانادا

اکثر کسانیکه که در رشته حسابداری تحصیل می کنند، مدام به این موضوع فکر می کنند که تنها موقعیت های شغلی در این حوزه کار در بانک ها و موسسات مالی و شرکت های حسابداری است. حتی دیده شده که این تفکر در زمان مهاجرت به یک کشور دیگر مثل کانادا نیز پابرجا بوده است.

“اگر چه این موسسات بزرگترین کارفرمایان بخش مالی هستند، اما فرصت های شغلی متفاوت تری نیز وجود دارد، مثل شرکت های دولتی یا خصوصی همان طور که در ابتدا هم ذکر شد، غیرممکن است شما در شرکت، کارخانه، کارگاه یا سازمانی قدم بگذارید و در آن جا با یک حسابداری یا یک گروه حسابداری برخورد نکنید. تمام شرکت ها دارای بخش مالی هستند.”

اگر به دنبال حقوق حسابداری در کاناد یا اگر قصد مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا را دارید آن هم به عنوان یک حسابدار، بهتر است بدانید که شاید این کار یعنی یافتن یک شغل در این حوزه مانند ایران، آسان و راحت نباشد اما سخت هم نیست. فقط کافیست رزومه و پرونده خود را به گونه ای آماده کنید که هر کارفرما با دیدن آن متوجه شود که شما همان نیروی کاری هستید که به دنبالش است. برای این کار هم نیازی نیست سردرگم شوید، فقط کافیست با یکی از مشاوران یا وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت رتباط برقرار کنید. وکلای ما با دانش و آگاهی بالا در این زمینه شما را تا دریافت ویزا و مهاجرت به کانادا راهنمایی و همراهی می کنند.

حقوق حسابدار در کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.