حسابداری در اروپا

شرایط حسابداری در اروپا

حسابداری در اروپا و موقعیت های شغلی آن بستگی به کشور مورد نظر و شرایط کار در این کشور دارد.” افرادی که دارای مدارک حسابداری می باشند و در این رشته تحصیلی، تحصیلات و سواد آموزی داشته اند می توانند در مشاغلی همچون حسابداری شرکتی، مشاور مدیریت مالی و بانکداری سرمایه گذاری وارد بازار کاری این کشور شوند.

ناگفته نماند که متقاضیان  حسابداری در خارج از کشورباید توجه داشته باشند زمانی که در دانشگاه های این کشورها تحصیل می نمایند این امکان برای آنها وجود دارد تا در مراکز دولتی این کشورها وارد بازار کاری شوید. فرصت های شغلی که برای این افراد به وجود می آید همانند بازرس مالی در نهاد دولتی می باشد.شرکت حسابداری

حسابداری در خارج از کشور و میزان حقوق دریافتی

فراگیری علم “حسابداری در اروپا” و ورود شما به عنوان یک نیرو کاری به بازار کاری این کشور متفاوت می باشد و این بستگی به عنوان شغلی شما دارد. نکته بسیار جالب این است که اصولا میزان دستمزد دریافت حسابداران بیشتر از سایر عناوین شغلی می باشد. باید توجه داشته باشید میزان حقوق دریافتی شما با توجه به سابقه کاری شما حساب می شود و شما در صورتی که فردی مبتدی باشید حقوق کمتری دریاقت می نمایید.خدمات مالی و حسابداری

تحصیل حسابداری در خارج از کشور و پیش نیازهای آن

همانگونه که در مباحث قبلی برای شما توضیح داده شد ، تحصیل حسابداری و ورود به بازار کاری این کشور امری متفاوت با تحصیل و کار در رشته های دیگر می باشد. افرادی که وارد کشور خاصی می شوند جهت کار در رشته حسابداری و یا قصد تحصیل حسابداری در خارج از کشور را دارند در برخی موارد که این تحصیلات یک تحصیلات تکمیلی می باشد شما باید مدرک قبلی خود را در برخی از کشور ها معادل سازی نمایید. فرسان

به این دلیلمی باشد که برای شما اینگونه مطرح می کنیم، رشته حسابداری جنبه ای بومی دارد و خیلی از افراد که در کشور دیگری تحصیل می کنند جهت ورود به بازار کاری کشور دوم دچار مشکل می شوند. متقاضیان تحصیل حسابداری در اروپا باید سطح دانش خود را در زمینه هایی همچون علم ریاضی و محاسبات افزایش دهند، زیرا این موارد از پایه ای ترین موارد مورد نیاز حسابداران در امر کار و تحصیل می باشند. علاقه مندان تحصیل حسابداری در خارج از کشور توجه داشته باشند که باید سطح زبان خود را برای ارتباط بهتر با اساتید و همکلاسی هایشان افزایش دهند.

درآمد ماهیانه

رشته حسابداری یکی از رشته‌های پردرآمد است. افرادی که در این رشته تحصیل می‌کنند می‌‌توانند پس از فارغ‌التحصیلی به سرعت جذب بازار کار شوند و درآمد بسیار خوبی کسب کنند. میانگین درآمد حسابداران از میانگین درآمد بسیاری از مشاغل دیگر بیشتر است. میزان درآمد ماهیانه حسابداران به عوامل متعددی وابسته خواهد بود.

با توجه به توضیحات ذکر شده به این صورت می باشد که حسابدارانی که تازه کار می باشند نسبت به حسابدارانی که از توانایی بالایی برخوردار هستند درآمد کمتری خواهند داشت. بنابراین سابقه کار و تجربه کاری تاثیر بسیار زیادی بر روی میزان درآمد حسابداران دارد. میزان تحصیلات یکی از عوامل موثر در میزان درآمد حسابداران محسوب می‌شود.گاهی اوقات حسابدارانی که دارای مدرک دانشگاهی بالاتری هستند، درآمد بیشتری دارند.

سیستم های حسابداری در اروپا

گسترش فعالت های اقتصادی و تمایل روز افزون دولت ها به نظارت بر واحد های اقتصادی و جلوگیری از رواج فساد و تقلب از طریق وضع قوانین تجاری برای حمایت از سرمایه گذاری سالم منشا توسعه حسابداری در دنیا بوده است به موازات تحول تجارت و صنعت در جامعه بشری حسابداری نیز از شکل ثبت ساده دریافت و پرداخت در گذشته به سیستم های حسابداری جامعه و پیشرفته ای تحول یافته تا بتوانند پاسخ گوی نیازهای مالی و مدیریت واحد های بزرگ اتصادی امروز باشد.

“بنابراین برای ایجاد اطمینان در جامعه لازم است حسابرسان تحت نظامی معین و با رعایت اصول و مقررات مدون که منطبق با نیاز های جامعه باشد فعالیت کنند تحقیق حاضر که نوعی تحقیق ترویجی است در ابندا با معرفی حسابداری و تاریخچه ی حسابداری به نقش حسابداری و حسابرسی در جامعه پرداخته است سپس مدل های حسابداری در اروپا و سیستم های حسابداری چند کشور را معرفی کرده و در پایان یک جمع بندی کلی از مباحث مطرح شده بیان نموده است.”خدمات حقوقی

به طور کلی به این نتیجه می رسیم که  با توجه به اینکه حسابداری در اروپا و حتی در یک کشور تحت تاثیر یک سری از عوامل مانند سیستم حقوقی سیستم مالی سطح تورم نظام اقتصادی نظام سیاسی و غیره قرار میگیرد سازمان ها ئ ادارات مختلف میتوانند به تناسب از سیستم ای حسابداری مختلفی استفاده نمایند و به این وسیله پیشرفت های شگرفی در زمینه امور مالی و حسابداری داشته باشند.

حسابداری در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.