حسابداری در آمریکا

رشته حسابداری در آمریکا

 یکی از “سرشناس ترین و پرطرفدارترین “رشته ها در آمریکا حسابداری می باشد و کار کردن با شرکتها و سامانه ها را برای رسیدن به مقصودهای مشترک و غیرمشترک دارد . حسابداری درآمریکا در حال کمال می باشد و فرصت های شغلی متعددی را برای دانشجویان به وجود می‌آورد .شرکت حسابداری

 “با توجه به آمار بدست آمده یکی از مطمئن ترین شغل ها در این کشور رشته حسابداری می باشد .” حسابداری در آمریکا و فراگیری در دانشگاه های آن حسابداران تمام مراحل آموزشی را در قالب جهانی دارند . آمریکا کشور بزرگی با آیین های متفاوت است و دارای موسسات بزرگ برای آموزش حسابداری می باشد .

تحصیل حسابداری در آمریکا

بخاطرفرصتهایی که درمورد شغل حسابداری در امریکا است موجب شده تا دانشجویان زیادی برای تحصیل به این کشور بروند. دانشجویان حسابداری به تجزیه و تحلیل اطلاعات می پردازند . دانشگاههای آمریکا امتیازات بالایی بین همه کشورهای جهان دارند و با تحصیل دراین کشور می توانند براحتی درجاهای مختلف مشغول به کار شوند . تمام دانشجویان این رشته درآمریکا می توانند با توجه به رشته مرتبط خود مشغول به کار شوند .خدمات مالی و حسابداری

“دانشجویانی که مدرک خود را از آمریکا دریافت کرده اند می توانند براحتی پناهنده آمریکا شوند و می توانند پس از فارغ التحصیلی به فکر گرفتن تخصص حسابداری در امریکا بپردازند .”

سیستم آموزشی انعطاف پذیرحسابداری در آمریکا

” اصول دوره های یادگیری حسابداری درآمریکا که می توانید بگذرانید بسیار گوناگون است” و مطمئن خواهید بود علاوه بر تعیین محتوای دوره ها قالب آنها را نیز خود انتخاب کنید ؛ درموقع تحویل پایان نامه ی دوره ی تحصیلات نیز این فرصت را دارید تا از بیشماری از موضوعات روز در یک مکان آموزشی مجهز به همراه استادان مختلف استفاده کنید و کار خود را به بهترین نحو ارائه دهید . فرسان

پشتیبانی عالی برای دانشجویان بین المللی حسابداری در آمریکا

دانشگاه های آمریکایی چالش های پیش رو برای دانشجویان غیر بومی را پس از وارد شدن به یک فضای جدید آموزشی به خوبی احساس کرده و برای کمک به آنها دوره ها و آموزش های منظمی را فراهم میکنند تا اینکه از حسابداری در آمریکا و چالش های آن عبور کنند .

همانطور که قبلا نیز اشاره شد دانشگاه های آمریکایی از تنوع رشته ای زیادی برخوردارند ولی باید بدانید که انتخاب رشته ی مناسب به علاقه مندی های شما، شرایط کاری در آینده ، هزینه های تحصیل و بسیاری از فاکتور های دیگر بر می گردد ، پس صرفا به این دلیل که دوستانتان چه رشته ای را انتخاب کرده اند مسیر تحصیلی خود را تغییر ندهید.

اگر متوجه شوید که بیشترین امکانات اشتغال در آمریکا ،کدامیک از رشته ها هستند به شما در طول این راه کمک شایانی خواهد کرد . به دست آوردن امکان های شغلی مناسب یکی از هدف های کلیدی تحصیل در ایالات متحده می باشد. لیست رشته های پیش رو با توجه به مطالعات صورت گرفته از نظر فرصت های شغلی ایده آل در آینده ، کارمزدهای بالاتر برای فارغ التحصیلان این رشته ها و همچنین محبوبیت آنها در بین دانشجویان فراهم شده است.

بازار کار و درآمد حسابداری در آمریکا

پیشترازاین هم ذکر کردیم که فرصتهای کاری بسیاری در حسابداری در امریکا وجود دارد . و تعداد حسابداران دراین کشور بسیار زیاد می باشد و درآمد آنها دراین کشور بالا می باشد . اگر در کار حرفه ای باشند درآمد آنها خیلی بیشتر می شود . فقط داشتن مدرک کارشناسی برای وارد شدن به کار حسابداری در امریکا کفایت می کند . ولی کسانی که دارای مدرک بالاتری دراین رشته هستند می توانند شغل بهتری پیدا کنند .

حرفه حسابداری درآمریکا چگونه در ارتقای اقتصاد آن کمک می کند ؟

«حرفه حسابداری درآمریکا  باعث شده که حسابداران این شغل با گزارشات حسابرسی که برای وضعیت مالی می باشد و با بیان ابهامات و صورتهای مالی کار دیگری انجام ندهند. »کسانی که گزارشات مالی و صورتهای آن را انجام میدهند باید بر پایه قانون و ارائه اطلاعات کامل برای مدیران و موسسات باعث ارتقای سیستم های اطلاعاتی بسیار وسیعی شد و مانع از اقدامات نادرست و تخلفات شده است .خدمات حقوقی

امنیت و موقعیت های متفاوت در رشته حسابداری در آمریکا

شغل حسابداری در آمریکا ثابت کرده است ؛که یکی از امن ترین مشاغل در تعدادی از صنایع مختلف شود و در واقع حسابداری برای هر کسب و کار در هر صنعت حیاتی است و تمامی شرکت ها دارای حسابدار هستند و یا نیاز مبهمی به حسابدار مجرب دارند تا از این طریق اطمینان حاصل کنند که در مسیر موفقیت عالی هستند .

حسابداری در آمریکا