بیمه عمر پارسیان

بیمه عمر پارسیان

انواع بیمه عمر پارسیان

ما همواره نگران وضعیت خانواده خود هستیم و برای بهبود شرایط زندگی آنها تلاش می‌کنیم. بیمه عمر پارسیان مطمئنا زندگی بدون بیم و هراس لذت بیشتری خواهد داشت، اما خطرات و حوادث، بخش جدایی ناپذیر زندگی ماست. پس باید برای کاهش تبعات این خطرات و حوادث چاره‌ای اندیشید. همه ما بارها به کیفیت زندگی و سرنوشت خانواده خود، در صورتی که ما را از دست بدهند، فکر کرده‌ایم. آیا برای کاهش این نگرانی‌ها راه حلی وجود دارد؟

بیمه عمر پارسیان ساده سازمانی

بیمه عمر ساده زمانی برای شما بهترین گزینه است اگر:

 • نان‌آور خانواده‌تان هستید.
 • بدون شما، خانواده‌تان زندگی سختی خواهند داشت.
 • صاحب مشاغل پر مخاطره هستید. خدمات مالی و حسابداری
 • بیمه‌ای با حداقل پوششها و کمترین هزینه را جستجو می‌کنید.

بیمه عمر ساده زمانی/بیمه عمر پارسیان

در بیمه عمر ساده زمانی، شرکت بیمه (بیمه‌گر)، شخص را برای مدتی معین با سرمایه‌ای مشخص تحت پوشش قرار می‌دهد و چنانچه شخص بیمه‌شده در طی مدت بیمه فوت کند، شرکت بیمه، سرمایه تعیین شده در بیمه‌نامه را به صورت یکجا یا مستمری به وراث قانونی بیمه‌شده و یا استفاده‌کنندگانی که قبلا از طرف او مشخص شده‌اند می‌پردازد.شرکت حسابداری

تعهد شرکت بیمه برای پرداخت سرمایه بیمه، تا پایان مدت بیمه‌نامه است. اگر بیمه‌شده در پایان مـدت در قید حیـات باشد، بیمـه‌گر تعهدی نسبت به وی نخواهـد داشت. در قبال این تعهد بیمه‌گر، بیمه‌گذار موظف است که مبالغ حق‌بیمه را در طی  مدت بیمه به بیمه‌گر پرداخت کند. پرداخت حق‌بیمه به صورت یکجا، سالانه، شش ماهه، سه ماهه و ماهانه قابل انجام است.

از مزایای این بیمه‌نامه می‌توان به جلوگیری از عواقب مادی از دست دادن سرپرست خانواده و تامین هزینه‌های فوت بیمه‌شده از قبیل کفن و دفن و … نام برد.

ویژگی های بیمه نامه عمر ساده زمانی: بیمه عمر پارسیان

 • تعیین حداقل سرمایه فوت از ۱۰ میلیون ریال حداکثر آن  ۲ میلیارد ریال
 • تعیین حداقل و حداکثر سن بیمه شده از بدو تولد تا 65 سالگی
 • بهره‌مندی از پوشش‌ بیمه‌ای از ۵ تا ۱۵ سال. البته مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه نباید از ۷۰ سال بیشتر باشد.
 • تعیین سرمایه بیمه نامه و حق بیمه به صورت ثابت یا افزایشی (٪۱۰ افزایش سالانه)
 • این بیمه نامه هیچ گونه پوشش اضافه‌ای ندارد.
 • پرداخت حق بیمه به صورت یکجا ، سالانه ، شش ماهه ، سه ماهه ، ماهانه

مزایای بیمه عمر ساده زمانی:بیمه عمر پارسیان

 • پرداخت سرمایه در صورت فوت بیمه شده به هر علت
 • امکان افزایش سرمایه به میزان ٪۱۰ در سال
 • پرداخت سرمایه به صورت مستمری
 • معافیت مالیاتی و معافیت از قوانین انحصار وراثت

انواع بیمه نامه عمر ساده زمانی :

 • بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه ثابت
 • بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه افزایشی
 • بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه نزولی/بیمه عمر پارسیان

بیمه عمر مانده بدهکار/بیمه عمر پارسیان

شاید همواره نگران وامهایی باشید که برای رفع مشکلات مالی خود دریافت کرده‌اید زیرا این وامها برای شما تعهدات طولانی مدتی ایجاد می‌کنند و نگران این موضوع هستید که در صورت فوت شما این تعهدات به خانواده منتقل می‌شود و در نتیجه این اتفاق ناگوار اعضای خانواده را در وضعیت بسیار دشواری قرار می‌دهد. آیا می‌دانید شرکت بیمه پارسیان برای رفع این نگرانی شما راه‌حل مناسبی دارد.

شما می‌توانید با خرید بیمه نامه مانده بدهکار بیمه پارسیان، مطمئن باشید که در صورت فوت، خانواده شما برای پرداخت این تعهدات دچار مشکل نخواهد شد. زیرا پرداخت تعهدات مالی شما به بانکها در این صورت به عهده بیمه پارسیان خواهد بود.

بیمه عمر مانده بدهکار چیست؟

این بیمه نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانکها و موسسات مالی تهیه و ارائه شده است. در وامهایی که به اقساط مستهلک می‌شوند، اگر بیمه‌شده قبل از پایان مدت وام فوت شود، بدیهی است که پرداخت بقیه اقساط به عهده بازماندگان قرار می‌گیرد. در بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه‌گر متعهد می‌شود که در صورت فوت وام گیرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام ، مابقی تعهدات وام وی را به بانک یا موسسه مالی مورد نظر بپردازد.

 

بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه نزولی (بیمه عمر مانده بدهکار)

این بیمه‌نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانک‌ها و موسسات مالی طراحی و ارائه شده است. در وام‌هایی که به اقساط، مستهلک می‌شوند، اگر بیمه‌شده قبل از پایان مدت بازپرداخت وام فوت شود، بدیهی است که پرداخت مانده بدهی بیمه‌شده به عهده بازماندگان است. در بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه نزولی (بیمه عمر مانده بدهکار)، بیمه‌گر متعهد می‌شود که در صورت فوت وام گیرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، مابقی اصل تعهدات وام را به بانک یا موسسه مالی مورد نظر بپردازد. بیمه عمر پارسیان

از مزایای این بیمه‌نامه می‌توان به ایجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی‌های فرد وام‌گیرنده به خانواده وی پس از فوت و همچنین اطمینان بانک‌ها و موسسات مالی وام ‌دهنده از دریافت کامل وام‌های پرداختی به افراد، در

صورت فوت آنان بدون تشریفات قانونی و درگیری‌های زیاد نام برد. فرسان

 

ویژگیهای بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه نزولی (بیمه عمر مانده بدهکار)

 • سرمایه بیمه‌نامه  نزولی می‌باشد.
 • حق‌بیمه یکجا می‌باشد.
 • بیمه‌شده می بایست دارای اهلیت قانونی باشد.بیمه عمر پارسیان
 • مدت بیمه‌نامه، بسته به مدت بازپرداخت وام می‌باشد. البته مجموع سن بیمه‌شده و مدت بیمه‌نامه نباید از ۷۰ سال بیشتر باشد.
 • حداقل مانده وام دریافتی ۱۰ میلیون ریال و حداکثر آن ۲ میلیارد ریال است.
 • این بیمه‌نامه هیچ گونه پوشش اضافه ای ندارد.

   مزایای بیمه نامه:

 •  تعهد شرکت بیمه برای پرداخت بدهی(وام های) باقیمانده بیمه شده در صورت فوت
 •  ایجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت فرد
 •  اطمینان موسسات وام دهنده از دریافت کامل وام های پرداختی به افراد، در صورت فوت آنان.

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری

 آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فکر کرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنشستگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مکمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟
برای کاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟
قطعا بارها به این موضوعات فکر کرده‌اید و معمولا تلاش می‌کنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم کنید اما همواره نگران آن هستید که با وجود تورم ارزش پس‌اندازها کاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟
بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان این امکان را برای شما فراهم آورده است که با پس‌انداز مبالغ اندک، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و کاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امکان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشکیل گردد.
ضمنا بیمه پارسیان آمادگی خود را جهت مذاکره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به کارکنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است که برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شرکت بیمه پارسیان و یا نمایندگیهای بیمه پارسیان در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.خدمات حقوقی

بیمه عمروسرمایه‌گذاری چیست؟

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری بر گرفته از نوعی بیمه تمام عمر رایج در جهان به نام UNIVERSAL LIFE می باشد که یکی از جامع ترین بیمه نامه های موجود از حیث تنوع پوشش ها و نحوه ارائه ، ترکیبی از یک بیمه عمر و یک اندوخته سرمایه گذاری است که اغلب نیاز های معیشتی یک خانواده را برای مدتی طولانی تامین نموده و نقش بسیار سودمندی در حیات اقتصادی و رفاه اجتماعی فرد و خانواده اش دارد.
بیمه گذار بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌کنید و با توجه به توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی پس از کسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده می‌شود.
اندوخته سرمایه‌گذاری با اختصاص نرخ سود علی الحساب انباشته شده و طی سالهای بعد با افزوده شدن حق‌بیمه‌ها و سود آنها افزایش یافته و سرمایه‌ای مناسب و مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.
در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی ناشی از تخصیص سود مشارکت در منافع پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه بیمه‌ای به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افراد تعیین شده، پرداخت خواهد شد.
شرکت بیمه پارسیان متعهد می گردد،علاوه بر ارائه پوشش های بیمه ای متنوع (پوشش خطر فوت و برخی پوشش های اضافی)، ضمن سهیم نمودن بیمه گذار در مجموع معاملات بیمه های زندگی، اندوخته سرمایه گذاری مطمئنی را به صورت یکجا یا در قالب یکی از انواع مستمری ، در پایان قرار داد به ذینفع پرداخت نماید.بیمه عمر پارسیان

 

طرح خانواده

همه ما تمایل داریم:
برای تامین آینده خود و خانواده برنامه‌ریزی کرده و زندگی شادی را فراهم نماییم.
نگرانی‌هایمان را در خصوص بروز اتفاقات ناگوار کاهش داده و از خانواده خود در برابر این حوادث حمایت نماییم.
پشتوانه مالی مناسبی را برای خود و خانواده تامین نماییم. اما برای برآورده شدن این تمایلات ، چگونه می‌توان برنامه‌ریزی و اقدام کرد؟
شرکت بیمه پارسیان به منظور برآورده شدن این تمایلات، کاهش نگرانی‌ها در خصوص وقوع حوادث ناگوار احتمالی و فرآهم آوردن امکان سرمایه‌گذاری مناسب، طرح بیمه جامع خانواده را ارائه نموده است. این بیمه‌نامه بگونه‌ای طراحی شده است که نه تنها سرمایه‌هایی را بلافاصله پس از فوت سرپرست خانواده برای سایر اعضای خانواده تامین می‌کند، بلکه پشتوانه مالی مناسبی را نیز برای پایان قرارداد حتی در صورت فوت سرپرست فراهم خواهد کرد.

بیمه جامع خانواده پارسیان

بیمه جامع خانواده پارسیان با هدف ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به اعضای خانواده در قالب یک بیمه‌نامه جامع، و فراهم آوردن امکان سرمایه‌گذاری مدون مبالغ خرد پرداختی شما ایجاد شده است. در این طرح شما می‌توانید با پرداخت یک حق‌بیمه برای حداکثر 4 نفر از اعضای خانواده‌تان، علاوه بر اینکه سرمایه مطمئن و مناسبی را برای خود و خانواده‌تان تامین می‌نمایید، به صورت مجزا از پوشش‌های بیمه‌ای برخوردار شوید. ضمن آنکه در این بیمه‌نامه درصورت فوت سرپرست (بیمه‌شده اول) زودتر از بیمه‌شده دوم، بیمه‌نامه همانند قبل و بدون پرداخت حق‌بیمه تداوم یافته و اندوخته سرمایه‌گذاری بیمه‌نامه به همان ترتیب انباشته می‌شود.

بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری (طرح سالمندان)

طرح سالمندان با هدف ارائه پوشش بیمه عمر، همچنین امکان سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور برای پس اندازهای خرد متناسب با نیاز سالمندان و در نهایت کسب رضایت ایشان طراحی گردیده است .

در طرح بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری (طرح بیمه سالمندان) ، ضمن ارائه پوشش عمر و تشکیل اندوخته از ابتدای ۶۶ سالگی، امکان دریافت یکی از انواع مستمری در انتهای مدت بیمه‌نامه در نظر گرفته شده است. همچنین در این طرح هزینه‌های بیمه‌گری صفر در نظر گرفته شده است.

ویژگی‌های بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری طرح سالمندان

1. امکان ارائه بیمه‌نامه از سن 66 سالگی تا 106 سالگی (با احتساب اینکه حداکثر سن به علاوه مدت بیمه نامه 106 سال باشد)

2. تعیین مدت بیمه‌نامه بسته به نظر پزشک معتمد بیمه‌گر

3. با ارائه طرح سالمندان، پوشش های اضافی  به بیمه نامه تعلق نمی گیرد.

4. امکان استفاده از ذخیره ریاضی بیمه‌نامه در پایان مدت قرارداد بصورت یکجا و یا در قالب یکی از انواع مستمری

5. انتخاب سرمایه فوت بیمه‌نامه، حداقل 10 میلیون ریال و حداکثر 20میلیون ریال

6. انجام آزمایش‌های غربالگری و عمومی برای صدور بیمه‌نامه (با هزینه بیمه‌گذار)

7. هزینه‌ بیمه‌گری صفر می‌باشد. (هزینه بیمه‌گری در ذخیره ریاضی بیمه‌نامه انباشت خواهد شد).

طرح بیمه سنوات کارکنان

بیمه سنوات کارکنان با هدف ایجاد پشتوانه مالی برای ایام بازنشستگی کارکنان و نیز کاهش تعهدات مالی کارفرما طراحی گردیده است. در این طرح کارفرما با پرداخت مبلغی معادل پایه حقوق کارکنان بصورت سالانه و فراهم آوردن پوشش های بیمه ای برای آنان، سرمایه مناسب و مطمئنی را در زمان بازنشستگی یا قطع همکاری برای کارکنان تامین می‌نماید.

راهنمای دریافت خسارت

بیمه پارسیان متعهد است در صورت بروز خسارت احتمالی با جبران آن در اسرع وقت آرامش را برای شما به ارمغان آورد…

طرح ویژه کودکان

در این بیمه‌نامه والدین با پرداخت حق‌بیمه یکجا در ابتدای قرارداد، ضمن ایجاد امنیت خاطر برای فرزندان، اندوخته مطمئن و مناسبی را نیز در پایان مدت قرارداد برای آنان ایجاد خواهند کرد. همچنین امکان بهره‌مندی از پوشش بیمه‌ای برای فرزندان در طول مدت بیمه‌نامه وجود دارد.

بیمه عمر پارسیان

طرح مستمری

به طور کلی برخی از منافع بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری به یکی از دو روش زیر  قابل پرداخت می‌باشد.
۱.فوت بیمه‌شده طی مدت بیمه نامه.
۲.حیات بیمه‌شده در انتهای مدت بیمه نامه.
در هر دو حالت، منافع اصلی قابل پرداخت،  به یکی از ۳ حالت زیر ممکن است:
پرداخت منافع به صورت یکجا
در این حالت تمام منافع بیمه به صورت یکجا به بیمه‌گذار یا استفاده‌کنندگان بیمه‌نامه (حسب شرایط) پرداخت می‌شود تا بتوانند مشکلات و نارسایی‌های مالی خود را  برطرف نمایند.

پرداخت منافع به صورت مستمری

با توجه به نیاز های و دغدغه های ایام بازنشستگی  بیمه پارسیان اقدام به ارائه طرح مستمری نموده است . این طرح با هدف مکملی برای حقوق دوران بازنشستگی راه اندازی شده است . در این طرح بیکه گذاران می توانند با پرداخت حق بیمه در مدت بیمه نامه ، علاوه بر بهره مندی از مزایای بیمه ای ، در انتهای قرارداد که منطبق با آغاز دوران بازنشستگی است از طرح مستمری مذکور بهرمند گردند. در این حالت تمام منافع بیمه به صورت مستمر و تدریجی و مطابق یکی از دو حالت زیر پرداخت خواهد شد.
مستمری قطعی برای مدت معین
در این حالت، مبلغ منافع بیمه به صورت یک مستمری قطعی و با در نظر گرفتن عامل نرخ بهره، با دوره معین به صورت مقاطع زمانی مشخص، به بیمه‌گذار یا استفاده‌کنندگان (حسب شرایط) قابل پرداخت است. در این روش به دلیل قطعی بودن پرداخت مستمری، مبلغ آن تحت هر شرایطی به بیمه‌شده یا استفاده‌کنندگان پرداخت می‌شود و اگر احیانا در طی پرداخت مستمری، فرد مستمری‌بگیر فوت نماید، باقی مانده منافع (حسب شرایط) تا پایین دوره معین به ذینفعان به شیوه مقتضی پرداخت خواهد شد.

مستمری مادام العمر

در این حالت، مبلغ سرمایه بیمه به صورت یک مستمری در مقاطع زمانی مشخص به مستمری بگیر قابل پرداخت است. در این روش پرداخت مستمری مشروط به حیات شخص مستمری بگیر بوده و در صورت فوت وی، پرداخت مستمری قطع خواهد شد. بدیهی است در محاسبات این نوع مستمری امید به زندگی مستمری بگیر و همچنین نرخ بهره دخیل خواهد بود. ضمنا این مستمری، مادام‌العمر بوده و تا پایان حیات مستمری‌بگیر تداوم خواهد داشت. ضمنا طراحی این نوع مستمری به گونه‌ای است که قابلیت تضمین پرداخت مستمری را طی دوره‌ای معین میسر می‌سازد. به عبارت دیگر، در این حالت چنانچه مستمری بگیر در طول دوره تضمین پرداخت فوت نماید، باقی‌مانده منافع در وجه ذینغعان قابل تسویه خواهد بود.

عملکرد صندوق سرمایه گذاری

عملکرد صندوق سرمایه‌گذاری بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان طی سالهای 1388 تا 1395

سال نرخ سود فنی علی الحساب نرخ سود قطعی
1388 15% 24%
1389 15% 26%
1390 15% 26.5%
1391 15% 26.7%
1392 15% 24%
1393 15% 23%
1394 15% 20.1%
1395 15% 18%
16%

 

 

٭ بر اساس آئین­ نامه مکمل بیمه ­های زندگی و مستمری 2/68، در بیمه نامه های صادره پس از تاریخ 01/06/95 ،حداکثر نرخ سود فنی علی­الحساب برای دو سال اول مدت اعتبار بیمه­ نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازاد بر چهار سال اول آن ۱۰ درصد تعیین گردیده است.

 • میانگین نرخ سود قطعی بیمه­ های عمروسرمایه ­گذاری پارسیان طی سال­های 1388 تا 1395 (8 سال) برابر با 23.34% بوده است.
 • این درحالیست که میانگین نرخ “سود قطعی بیمه­ های عمروسرمایه­ گذاری پارسیان” در طی دوره مشابه به مراتب بالاتر از میانگیــــن نرخ­های “تورم” و “سود علی­ الحساب سپرده­ های سرمایه­ گذاری مدت دار بانک ها (با احتساب بالاترین نرخ سود متعلقه در انواع سپرده های بانکی) ” بوده و بازده مناسبی با حداقل ریسک ممکنه را نسبت به سایر روش­های دیگر در بازارهای سرمایه گذاری کسب نموده است.بیمه عمر پارسیان

بیمه عمر

شرکت حسابداری فرسان دایا روش