سلیمانی: سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم است

رئیس کل بیمه مرکزی، پرداخت به موقع و دقیق تعهدات شرکت‌های بیمه در خصوص خسارات بیمه‌گذاران را عالی‌ترین جلوه رضایتمندی مردم دانست و افزود: سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم است

سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم است

سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم

رئیس کل بیمه مرکزی، پرداخت به موقع و دقیق تعهدات شرکت‌های بیمه در خصوص خسارات بیمه‌گذاران را عالی‌ترین جلوه رضایتمندی مردم دانست و افزود: سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم است و باید با ایفای تعهدات خود به بیمه‌گذاران از این سرمایه بزرگ صیانت کنیم.

گسترش‌نیوز: دکتر غلامرضا سلیمانی در جریان بازدید از شرکت بیمه سینا ضمن اعلام این مطلب افزود: اگر صنعت بیمه در بخش سرمایه‌گذاری و تمرکز بر افزایش سود، نوآوری کند افزایش ضریب نفوذ بیمه دور از دسترس نخواهد بود.فرسان

 

رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اهمیت بهره گیری از فن آوری و دانش دیجیتالی در تمامی فعالیت‌های بیمه ای، تصریح کرد: تعامل تنگاتنگ واحدهای‌ای تی و حوزه فنی می‌تواند زمینه همگانی‌سازی محصولات بیمه‌ای را فراهم کند.خدمات مالی و حسابداری ، شرکت حسابداری

وی خاطرنشان کرد: انحصارگرایی در بخش فن آوری به سود صنعت بیمه نیست و باید به سمتی پیش برویم که درهای این صنعت به روی تمامی مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات یکپارچه الکترونیکی باز باشد.

دکتر سلیمانی افزود: توسعه بیمه‌های زندگی با الگوسازی دیجیتالی و شفافیت در ارائه اطلاعات بیمه نامه به بیمه‌گذاران از رشد قابل توجهی برخوردار خواهد شد.

رئیس کل بیمه مرکزی، پرداخت به موقع و دقیق تعهدات شرکت‌های بیمه در خصوص خسارات بیمه‌گذاران را عالی‌ترین جلوه رضایتمندی مردم دانست و افزود: سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم است و باید با ایفای تعهدات خود به بیمه‌گذاران از این سرمایه بزرگ صیانت کنیم.خدمات حقوقی

رئیس شورای‌عالی بیمه در بخش دیگری از سخنان خود از صنعت بیمه به عنوان صنعتی در مسیر توسعه یاد کرد و گفت: جمع آوری پول‌های خرد مردم بهترین روش برای افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه است و با تداوم این روند صنعت بیمه می‌تواند به یکی از مهم‌ترین منابع تامین مالی کشور مبدل شود.

وی تاکید کرد: صنعت بیمه باید این باور را در خود تقویت کند که می‌تواند به یکی از ستون‌های تامین مالی کشور مبدل شود و در سایه این باور است که صنعت بیمه به صنعتی تعیین‌کننده و کلیدی تبدیل خواهد شد.

وی در پایان بر ضرورت تعامل صنعت بیمه و نهادهای مرتبط اعم از وزارت بهداشت و راهنمایی و رانندگی سخن گفت و از تمامی شرکت‌های بیمه خواست تا با هم افزایی سازنده به اعتبار و توانمندی صنعت بیمه کمک کنند.

گفتنی است در این بازدید مدیرعامل شرکت بیمه سینا، اعضای هیات مدیره و کارشناسان و کارکنان شرکت به طرح دیدگاه ها، مسائل و مشکلات خود پرداختند.(سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم)

منبع خبر