مشاوره مالیاتی در شرکت حسابداری

مشاوره مالیاتی” نه تنهامیتواند افراد وشرکتها راازجریمه های شدید مالیاتی دورکند، بلکه می تواند به آن ها کمک کند که از تخفیفها ، معافیتها و مزیت های قانونی زیادی نیز بهره مند شوند. این دسته ازانواع مشاوره به روش های مختلفی در دسترس بوده و خدمات متفاوتی ارائه میدهد که در پایین به آنها اشاره شده است.

شمامیتوانید برای دریافت مشاور مالیاتی ازمتخصص ترین مشاوران تهران باشرکت حسابداری فرسان تماس بگیرید تا تخصصی ترین مشاوره راتجربه کنید.

مشاور مالیاتی یا وکیل مالیاتی کیست

مشاورمالیاتی “یا “ مشاورامور مالیاتی “، به فردی که درزمینه امورمالی وحسابداری آموزش دیده وشناخت بالایی ازحقوق مالیاتی دارد اطلاق میشود.مشاور مالیاتی به عنوان حسابداررسمی و یا نماینده مالیاتی ثبت شده که در امور قانونی مالیات وبرنامه ریزی و مشاروه ی مالیاتی خبره است ودرطیف گسترده ای به افراد وشرکت هامشاوره میدهد.

این افرادنه  تنهادانش کافی درزمینه ی مالی وحسابداری مالیاتی، بلکه اشراف کامل به قوانین حقوقی مالیاتی نیزدارند وبه همین علت به این مشاورین مالیاتی، وکیل مالیاتی هم گفته میشود.برای مشاوره مالیاتی رایگان همین حالا با مشاورین فرسان دایا روش تماس بگیرید.

 

مشاوره مالیاتی

بررسی ونظارت برانجام وظایف و تکالیف مالیاتی مودیان اعم از مالیات عملکرد ویا ارزش افزوده درجهت انجام صحیح آن وارائه آموزش های لازم در این زمینه از “خدمات مشاوره مالیاتی” این موسسه میباشد .خدمات مالی و حسابداری فرسان

“قوانین پیچیده،بخشنامه‌ های متعدد وابهام وتعارض درقوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن جهت مشاوره مالیاتی را کاری بسیار دشوار و تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌ تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ ها و شرکت‌ ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب پرداخت مالیات‌هایی به‌مراتب سنگین می‌شود و خسارتهای گاه جبران‌ ناپذیری را برای شرکت‌ ها و سازمان‌ ها به همراه می‌ آورد.”شرکت حسابداری

“پیچیده بودن قوانین مالیاتی باعث سردرگمی مودیان عزیز شده و آنها را درحل مشکلات مالیاتی بسیار درگیر کرده است.” انجام امور مالیاتی بدون آگاهی از علم مالیات می تواند برایتان بسیار دردسر ساز شود. شما حتما باید از افرادی که تخصص این کار را دارند کمک بگیرید ، مالیات یک علم نهفته با قوانین ، ماده و تبصره های بسیاری است که حتما نیاز به یک مشاور مالیاتی متخصص دارید.از این رو میتوانید با کارشناسان خبره ما در تماس باشید .تیم حرفه ای فرسان 24 ساعته آماده مشاوره دادن و راهنمایی شما عزیزان هستند.

مشاوره مالیاتی چیست و چرا نیاز به آن داریم؟

دراین بخش متوجه میشویم که اگرتابه امروزکسب ‌وکاری راراه ‌اندازی و یااداره کرده باشید،حتمابا مقوله مالیات آشنایی دارید واگر برای “پرداخت مالیات” دچار مشکل شده باشید، حتماواژه‌ هایی مانند مشاور مالیاتی،وکیل مالیاتی،مشاوره دارایی و … به گوشتان خورده است. شاید گاهی تصمیم گرفته باشید که از یکی از شرکت‌ های مشاورات مالیاتی  کمک بگیرید.شرکت فرسان با مشاوره رایگان در خدمت شماست تا شما را در مسیر کسب و کار و بیزینستان راهنمایی کند.

آنچه در دنیای امروز اتفاق می افتد!

دنیای کسب‌وکار امروز تفاوت‌های بسیاری با روزگاران گذشته دارد. اعمال قوانین متعدد و ظریف، نظام مالیاتی را به میزان زیادی شفاف و قطعی کرده است و می‌توان ادعا کرد که در دریافت و پرداخت مالیات تا حدود زیادی عدالت رعایت می‌شود. قوانین مالیاتی به میزان قابل‌توجهی از نسبیت درآمده‌اند و هرروز نیز قوانین و بخشنامه‌های جدیدتر بر شفاف‌تر شدن و قطعی‌تر شدن نظام مالیاتی می‌افزایند.

این قانونمندشدن تبعاتی نیزباخود به همراه داشته است.تعدد قوانین،”بخشنامه‌ ها و آیین‌ نامه‌ ها”، قابل تفسیربودن آن‌ ها و همچنین وجود ابهام و گاهی تناقض در “قوانین مالیاتی“، افراد عادی را برای درک و فهم آن دچار مشکل کرده است. فردی که تخصصی درزمینه مالیات و قوانین مالیاتی ندارد،در قرائت و فهم قانون و برداشت درست ازآن به مشکل برمیخورد.

مشاوره مالیاتی

تنظیم صورتهای مالی به بهترین ودرستترین حالت ممکن آن میتواندتامیزان بسیاری یک کسب و کاررا ازپرداخت مالیات اضافی معاف کند، اما افرادی که تخصص و تجربه‌ ای در این حوزه ندارند و با قوانین مالیاتی آشنایی کافی ندارند از عهده این کاربرنمیآیند.”

مشاورات مالیاتی؛ تنها راه نجات!

برخورداری از”مشاوره مالیاتی”وبهره‌ گیری ازیه وکیل مالیاتی تنها راهی است که میتواند کسب‌ وکار شمارا از پرداخت مالیات بیهوده نجات دهد. با استفاده از مشاوران مالیاتی دیگر ترسی از روبرو شدن با مأمورین ممیز اداره مالیات و یا حضور در اداره مالیات نخواهیدداشت.

بابهره‌ مندی از”مشاوران مالیاتی”خوب،اسناد،قراردادهاوصورت‌های مالی کسب‌ و کار شما به بهترین شکل ممکن بسته‌ شده و حرف‌ و حدیثی برای ممیزان اداره مالیات باقی نمی‌ گذارد. همچنین از معافیت‌ های مالیاتی و یا تخفیف‌ هایی که دولت به‌ واسطه شرایط مختلف وضع کرده است آگاه شده و از آن‌ ها در زمان درست خود استفاده خواهیدکرد.

“برای طی کردن درست مراحل دادرسی مالیاتی، باید از یک وکیل مالیاتی با تجربه استفاده کرد. استفاده درست از مشاوره مالیاتی و به کار گماردن یک وکیل مالیاتی برای دادرسی مالیاتی، به میزان زیادی درصد موفقیت شمارا در هیئت‌ های حل اختلاف مالیاتی بالامی‌برد.” اخذ فوری گواهینامه ایزو

دراین بخش یک “وکیل مالیاتی” (میتوانید به صورت رایگان از وکلای حرفه ای فرسان کمک بگیرید) با آگاهی کافی و جامع از تمامی قوانین وهمچنین رفع نقصها موجود در اظهارنامه مالیاتی شما، قاضی حاضر در هیئت حل اختلاف را مجاب به رد رأی اداره مالیات کرده و از پرداخت مالیات مضاعف توسط مجموعه شماجلوگیری میکند.

مشاوره مالیاتی

فواید استفاده از مشاوران مالی و مالیاتی

دراینجا به این نتیجه میرسیم که مهم ترین مزایای استفاده از مشاوره فرسان ،افزایش آگاهی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی و حقیقی نسبت به آخرین قوانین مالیاتی و بخشنامه های سازمان امور مالیاتی و چگونگی انجام روند پرداخت مالیات و امور مالی مرتبط با کسب و کارشان است.

“وآگاهی از قوانینی که در این زمینه وجود دارد باعث می شود تا بتوان فعالیت قانونی را به گونه ای ادامه داد که متضرر نشد؛ زیرا معمولا بسیاری از جرایم پیش آمده به دلیل نا آگاهی از قوانین مربوطه است.”

بدینگونه کارشناسان تیم فرسان در مشاوره مالیاتی و مالی با سنجش وضعیت فعلی و عملکرد کسب وکار شما بهترین و مناسب ترین برنامه ریزی را برایتان در نظر خواهند گرفت تا مطابق با آن بتوانید در موعد مقرر و مشخص شده به انجام تکالیف مربوطه(مالیات،بیمه،ارزش افزوده و …)بپردازید و علت ها و زمینه های بسیاری از مشکلات احتمالی را که ممکن است در ارتباط با موارد مطرح شده به وجود آیند، برطرف سازید.با ما در تماس باشید.