مزایای همکاری با شرکت فرسان

شناسایی ایرادات و نیازبینی دقیق مشتریان

این امر بدیهی است که در شروع هر کاری اشکال ها و ایرادهای آن فعالیت مشخص شود.طبیعی است تعمیرکاری می تواند تعمیر مناسبی انجام دهد که ایراد را به طور دقیق و مناسب شناخته باشد.با نیاز سنجی دقیق مشتریان و شناخت صحیح از کار و فعالیت تجاری می توانیم از بی راهه رفتن جلوگیری کنیم.

استفاده از نیروهای متخصص و با اخلاق

امروزه با وجود رشته ها و مشاغل گوناگون داشتن تبحر و تخصص در آن رشته امری ضروری می باشد.در کنار تخصص،با اخلاق بودن و متعهد بودن مکمل و لازم در کنار تخصص می باشد این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و با اخلاق می تواند پاسخگوی مشتریان محترم باشد.

متعهد بودن و همراهی پس از اتمام قرارداد

در تجارت امروز محصولی فروش بیشتر را دارد که خدمات پس از فروش داشته باشد به عبارتی ما هنگام خرید محصول حتما گزینه خدمات پس از فروش را در انتخاب خود لحاظ میکنیم. بخش خدمات نیز از این قاعده مستثنی نیست.تعهد ما به شما مشتریان پس از انجام خدمات و همراه بودن با آنها از شاخص ترین مزایای کار با ما می باشد.

زمان سنجی مناسب

زمان سنجی از دو جنبه قابل توجه می باشد در جنبه اول توجه به زمان انجام کار حسابداری امری حائز اهمیت است بدیهی است طولانی شدن کار مطلوبیت خود را برای کارفرما از دست دست خواهد داد در جنبه دوم توجه به زمان برای ارائه گزارش به سازمانهایی نظیر تامین اجتماعی، امور مالیاتی و …حسب مورد دارای اهمیت می باشد.

استفاده از ابزار مناسب

هر شرکتی با توجه به اندازه و نوع فعالیت خود نیاز به ابزار مناسب دارد بدیهی است در امر حسابداری منظور از ابزار مناسب در وهله اول نرم افزاری مناسب و در وهله دوم تعداد نیروی کار مناسب می باشد.وجود نرم افزار گران قیمت برای یک شرکت کوچک بدیهی است که علاوه بر ناکارا بودن در آن شرکت خود نوعی هزینه سازی محسوب می گردد .تشخیص نیاز و ضرورت شرکت و استفاده از نرم افزار و نیروی مناسب و در خور آن از مهمترین مزایای ما در جهت کاهش هزینه های شرکت می باشد.

بهینه کردن نرخ خدمات برای مشتریان

یکی از مهمترین اهداف هر مجموعه و واحد تجاری کسب سود و بیشتر کردن آن می باشد که ما نیز از این امر مستثنی نمی باشیم لیکن اعتقاد داریم وجود مشتریان بیشتر که از کیفیت و کمیت ما راضی باشند کسب سود را برایمان به ارمغان خواهد آورد لذا سعی ما بر این است تا با ارائه خدمات متنوع و گوناگون خود در سه حوزه مالی ،حقوقی و بیمه بسته به نیاز مشتریان خود شرایطی فراهم آوریم تا نرخ استفاده از خدمات ما برای ایشان در نقطه بهینه قرار گیرد.