موسسه خدمات مالی و حسابداری

موسسه خدمات مالی و حسابداری فرسان بااستفاده ازبروزترین روشهاوجدیدترین سیستم ها وفرآیند های مالی، باعث تقویت عملکرد واحد مالی شرکت های متقاضی میشود،درضمن این مرکز از بوجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری میکند. مشکلاتی مانند، اشکالات بوجود آمده درواحد مالی، سو استفاده مالی، اختلاف حسابی که ممکن است بین حساب های اشخاص بوجود آید، به علت عدم وجود چرخه مالی وحسابداری مغایرتی بین حساب ها ایجاد شود. ویک کنترل ویژه برروی امور مالی وحسابداری.

شرکت فرسان دایاروش برای یک مجموعه کاری، حسابداری صحیح به دست متخصصان این کار را یکی از مهمترین اصول برای پیشرفت هر چه سریع‌تر و بهتر یک بیزینس توصیه می‌ کنند.خدمات مالی و حسابداری

 اولین چیزی که یک مجموعه وبیزینس برای پیشرفت و رشد خود به آن احتیاج دارد، برون ‌سپاری اموری است که ارتباطی باتخصص اصلی کسب ‌وکار ندارد و بسیار نیازمند یک تخصص جداگانه است. اصلیترین این‌گونه امور، امور مربوط به مالی وحسابداری است.در این روزها صاحبان کسبوکار و بیزینس ها برای رشد هر چه بیشترو سریعتر امور مربوط به حسابداری خودرا به یک شرکت حسابداری سپرده و از خدمات حسابداری آن شرکت بهره ‌مند میشوند. استفاده از خدمات حسابداری به میزان زیادی حجم کاری شرکت ‌ها و موسسه ها را کم میکندو به آنها کمک می‌کند.فرسان

برخی از خدمات موسسه فرسان درزمینه حسابداری :

“تبدیل و تغییرسیستم دستی مالی به سیستمهای مکانیزه”

“ثبت سند های حسابداری”

“تهیه وتنظیم گزارشات مالی به درخواست بانکها وموسسات اعتباری”

“محاسبه هزینه های مرتبط باوجوه حاصل ازتسهیلات بانکی وارزش فعلی مال”

“انجام تمام مراحل اخذو تمدید کارت بازرگانی”

و اما معنای خدمات مالی و حسابداری چیست؟

به خدماتی که توسط یک شرکت حسابداری یایک دفتر حسابداری ارائه ‌میشود، خدمات حسابداری می‌گویند . این خدمات شامل تمامی کارهایی می‌شود که برای حسابداری یک شرکت نیاز باشد.از ابتدایی‌ترین و اولین امور حسابداری تا حساسترین و سخت ترین کار آن. سطح و نوع دریافت خدمات حسابداری ارائه ‌شده بستگی به درخواست و نیاز شرکت‌ وبیزینس متقاضی دارد. اخذ فوری گواهینامه ایزو

بعضی ازشرکتهاهستند که برای انجام اموراداری و حسابداری خود تمامی این امورحسابداری را برونسپاری میکنند و به طور مثال از پکیجهای کامل خدمات حسابداری استفاده می‌ کنند وبعضی دیگر از این شرکت ها و موسسه هاتنها ازبخشی خدمات حسابداری استفاده کرده و امورعمومی حسابداری را خود بر عهده میگیرند و انجام میدهند.برای درک و فهم بیشتر این موضوع، بهتر است با انواع خدمات حسابداری آشنا شوید. با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله موضوع را بیشتر برای شما شفاف کنیم.خدمات حقوقی

انواع خدمات مالی وحسابداری

“همان گونه که صحبت کردیم،مدیران شرکت ها،کسبوکارها و بیزینس ها طبق نیازهایشان و احتیاجات خود از انواع متفاوت و متنوع خدمات حسابداری استفاده می‌کنند. خدمات حسابداری به طور کلی به سه دسته ی خدمات عملیاتی، خدمات مشاوره ای و خدمات اجرایی تقسیم می‌شود.که در ادامه ی این مقاله در مورد این سه دسته کلی خدمات حسابداری توضیحات بیشتری را به شما عزیزان می دهیم.”

خدمات مشاوره ای حسابداری توسط تیم حرفه ای فرسان

به طورکلی خدمات مشاوره ای به آن دسته ازخدماتی میگویند که درشرکتهای حسابداری باارائه بهترین مشاوره و راهکار مناسب و همچنین نظارت کامل برتمامی امور کلی حسابداری یک شرکت وبیزینس فعال، به بهبود هر چه سریعتر روند کاری بخش حسابداری و مالی یک شرکت کمک می‌کند تا به سرعت وضعیت آن شرکت بهبود پیدا کند و نظم گیرد و در راستای اهداف خود پیش رود.تیم حرفه ای فرسان تمام و کمال و 24 ساعته  آماده ی مشاوره دادن به شما عزیزان میباشد.منتظر تماس شما هستیم .

خدمات حسابداری وخدمات مالی به‌ طور موردی ومستمر ارائه داده میشود :

 1. “بررسی حساب‌ ها ورفع مغایرت و اختلاف حساب شرکا”
 2. “مشاوره مالیاتی”
 3. “همکاری در انتخاب حسابداررسمی و اجرای عملیات حسابرسی”
 4. “همکاری در مصاحبه شغلی و انتخاب حسابدارباتجربه و مسئول”
 5. “تجزیه‌ وتحلیل صورت‌ های مالی و تعیین ارزش شرکتها و مشاوره سرمایه‌ گذاری در بورس”
 6. “اجرای حسابرسی داخلی و بررسی سیستم‌های جاری مالی و ارائه پیشنهاد های اصلاحی”
 7. “ارائه مشاوره در تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری و امور کارو تأمین اجتماعی”
ادامه...
ادامه...
ادامه...
ادامه...
ادامه...

خدمات عملیاتی حسابداری

خدماته عملیاتی حسابداری ، این خدماته عملیاتی مربوط به امور راه ‌اندازی سیستم‌ های مالی و حسابداری در شرکت ‌ها است. این‌گونه خدمات معمولاً به ‌صورت موردی است و  پشتیبانی دارد .

“چند مورد از خدمات عملیاتی حسابداری”

 1. “طراحی سیستم‌ های حسابداری وانبار”
 2. “انتخاب و راه ‌اندازی نرم‌ افزار های مالی متناسب با نوع وحجم فعالیت”
 3. “راه‌ اندازی سیستم حسابداری کسبو کارهای نوپا”

خدمات اجرایی حسابداری

این نوع خدماته حسابداری شامل تمامیه امور جاری حسابداری می‌شود. با دریافت خدمات اجرایی حسابداری بخشی از امور مستمر و اجرایی حسابداری خود را (شرکت حسابداری فرسان)  برون‌سپاری خواهیدکرد.

معمولا افرادی که خدمات اجرایی حسابداری رادریافت میکنند،خدمات 2 دسته قبلی راهم دریافت کرده اند و امور مربوط به حسابداری بیزینس خود رابه‌ طور کامل برون‌ سپاری می‌ کنند. با این‌ اوضاع بعضی شرکت‌ ها نیز بادریافت یکی ازانواع خدمات اجرایی حسابداری، بخشی از حسابداری خود را برون‌ سپاری می‌کنند.

“برخی از خدمات اجرایی حسابداری”

 1. “انجام عملیات حسابداری شرکت ها”
 2. “حسابداری شرکت‌ های خارجی فعال مستقر درایران”
 3. “اجرای پروژه‌های حسابداری”
 4. “برنامه‌ریزی و اجرای عملیات تهیه بهای تمام‌شده کالای ساخته‌شده”
 5. “تهیه وتنظیم صورت حقوق ودستمزد، لیست بیمه ومالیات و ارسال آن‌ ها”
 6. “تهیه وتنظیم صورت‌ های مالی و حسابرسی شرکت‌ ها”
 7. “انواع داد رسی مالیاتی”
 8. “حسابداری بیمه تأمین اجتماعی شرکت‌ ها ومسائل مرتبط”
 9. “حسابداری کسب‌ و کار های خاص ومشارکت مدنی”

چه نوع ازخدمات حسابداری مناسب کسب‌ وکار شماست؟

همان‌طور که خواندید خدمات حسابداری انواع بسیاری دارد. اما سؤال اینجاست که کسب‌وکار شما به کدام‌یک از انواع خدمات حسابداری نیاز دارد و چه نوع خدمات حسابداری‌ای مناسب کسب‌وکار شما است. برای پاسخ به این سؤال باید کسب‌وکار شما توسط یک کارشناس حسابداری و مالی مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گیرد.

 کارشناسان حسابداری و مالی متخصص این امور،پس ازتحلیل بعدهای مختلف کسب ‌وکار شما عزیزان خدمات حسابداری مورد نیاز شما را در قالب یک بسته به شما پیشنهاد خواهد داد.

شرکت حسابداری فرسان دایا روش، با تخصص بسیار بالا در حسابداری شرکتها وتجربه چندین ساله خود در ارائه ی خدمات حسابداری ،به‌عنوان یکی از مورد اعتمادترین و برترین شرکت ‌های حسابداری و حسابرسی موجود درایران شناخته میشود. شرکت های زیادی از سال‌های دوراز خدمات حسابداری فرسان دایا روش بهره‌مند شده‌ا ند و به دلیل اعتماد به این مجموعه تا به امروز مشتری آن باقی ‌مانده‌اند.

همین حالا با تماس با فرسان، با کارشناسان حسابداری و مالی ما صحبت کرده و بهترین نوع خدمات حسابداری موردنیاز شرکت خود را شناسایی و دریافت کنید. منتظر صدای گرم شما هستیم .

خدمات مالی و حسابداری تهران 

“اعزام نیروی حسابداری در شرکت فرسان”

“استفاده ازیک تیم فوق حرفه ای برای انجام خدمات حسابداری به طورتمام وقت”

“ارائه سیستم مالی مناسب برای شرکتهای تازه تاسیس یاشرکتهایی که سیستم مالی مناسبی ندارند”

“انجام مشاوره رایگان برای مدیریت مالی وسرمایه گذاری”

خدمات مالی و حسابداری در میرداماد 

“ثبت سند حسابداری ، “

” بررسی چرخه مالی شرکت در کمترین زمان و ارائه مشاوره رایگان برای بهبود شرایط مالی شرکت”

” تهیه و تنظیم صورت های مالی و گزارش سود و زیان کار”

“انبار گردانی و ارائه گزارشات مربوط به آن”

“اگر مغایرتی بین حساب اشخاص باشد آن را رفع و اختلاف حساب ها را حل میکنیم”

“تمام امور مالی و حسابداری شما را به بهترین نحو انجام میدهیم”

“برای شناسایی ورفع مشکلات انبار یک سیستم حسابداری ایجاد و آن را بررسی میکنیم”

خدمات حسابداری آنلاین

خدمات حسابداری آنلاین برای موسسه هاوشرکت هایی کاربرددارد که حجم معاملاتشان کم است. روش کاردر این گونه خدمات حسابداری به این شیوه است که اسناد مربوط به امورمالی بایدبه صورت روزانه جمع آوری شود و نتیجه کار توسط شبکه اختصاصی به گروه مالی ارسال گردد. در ضمن باید تمامی اسناد بدست آمده را وارد سیستم کنند و گزارش های مالی را در اختیار شرکت یا موسسه متقاضی قرار دهند.

خدمات حسابداری اینترنتی

تمامی شرکتهاو موسسه هابرای بررسی نواقص وبررسی نقاط قوت خودنیاز به بررسی اطلاعات مالی شرکتشان دارندتا بتواننداین اطلاعات بدست آمده رابا وضعیت بازار مورد بررسی قرار دهند، تمامی شرکتها نیازمند اطلاعات طبقه بندی شده ای هستند تا بتوانند اطلاعات خود را تجزیه و تحلیل کنند، خدمات حسابداری گزینه مناسبی برای انجام این کار است. امروزه این امکان برای تمامی موسسه ها وجود دارد تا با بهرمندی از خدمات حسابداری اینترنتی وضعیت مالی خود رابررسی کنند.

شرکتهابه کمک این روش میتواننددرپرداخت هزینه های خودصرفه جویی کنند، هزینه هایی که برای “حقوق ماهانه”، بیمه،تجهیزات کامپوتری و…پرداخت میکردند.خدمات حسابداری اینترنتی که درمکان دور از موسسه یا شرکت ها با کمک متخصصین انجام می شود شامل: ثبت دفاتر ، تهیه اظهار نامه های مالی و مالیاتی و بانکی،  دریافت و پرداخت صورت حساب ها به صورت اینترنتی و…

خدمات مالی و حسابداری

خدمات مالی و حسابداری و انواع خدمات حسابداری

شرکت فرسان دایا روش برای یک مجموعه کاری، حسابداری صحیح به دست متخصصان این کار را یکی از مهم ‌ترین اصول برای پیشرفت هرچه سریع‌ تر و بهتر یک بیزینس توصیه می‌کنند.خدمات مالی و حسابداری

 اولین چیزی که یک مجموعه و بیزینس برای پیشرفت و رشد خود احتیاج دارد ، برون ‌سپاری اموری است که ارتباطی با تخصص اصلی کسب ‌وکار ندارد و نیازمند یک تخصص جداگانه است. اصلی‌ترین این‌گونه امور، امور مربوط به مالی و حسابداری است.خدمات مالی و حسابداری

در این روزها صاحبان کسب ‌وکار و بیزینس ها برای رشد هر چه بیشتر امور مربوط به حسابداری خود را به یک شرکت حسابداری سپرده و از خدمات حسابداری آن شرکت بهره ‌مند می‌شوند . استفاده از خدمات حسابداری به میزان زیادی حجم کاری شرکت ‌ها و موسسه ها را کم کرده و به آن‌ها کمک می‌کند.فرسان

و اما معنای خدمات مالی و حسابداری

به خدمات ارائه ‌شده توسط هر شرکت یه دفتر حسابداری ، خدمات حسابداری می‌گویند . این خدمات شامل تمامی کارهایی می‌شود که برای حسابداری یک شرکت نیاز است .

از ابتدایی‌ترین و اولین امور حسابداری تا حساس‌ترین و سخت ترین کار آن. سطح و نوع دریافت خدمات حسابداری ارائه ‌شده بستگی به درخواست و نیاز شرکت‌ و بیزینس متقاضی دارد.

برخی شرکت‌ها تمامی امور حسابداری خود را برون‌ سپاری می‌کنند و از یک پکیج کامل خدمات حسابداری استفاده می‌کنند و برخی دیگر تنها از بخشی از خدمات حسابداری استفاده کرده و امور عمومی حسابداری را خود بر عهده می‌گیرند. برای فهم بیشتر این موضوع، بهتر است با انواع خدمات حسابداری آشنا شوید .

انواع خدمات مالی و حسابداری

همان‌طور که قبل‌تر گفته شد ، صاحبان شرکت ها ، کسب ‌وکار و بیزینس ها برحسب نیازهای خود از انواع مختلف خدمات حسابداری استفاده می‌کنند . خدمات حسابداری به طور کلی به 3 دسته ی خدمات عملیاتی ، خدمات مشاوره ای و اجرایی تقسیم می‌شوند .که در ادامه در مورد این سه دسته توضیحات بیشتری می دهیم.

خدمات مشاوره ای حسابداری /خدمات مالی و حسابداری

در واقع به خدماتی گفته می‌شود که در خدمات شرکت حسابداری با ارائه مشاوره و راهکار مناسب و همچنین نظارت بر امور کلی حسابداری( فرسان ) یک شرکت و بیزینس، به بهبود روند کاری بخش حسابداری و مالی یک شرکت کمک می‌کند تا هرچه سریع تر وضعیت آن شرکت بهبود پیدا کند و نظم گیرد.

 این نوع خدمات به‌صورت موردی و هم به‌صورت مستمر ارائه داده می‌شود. لیست برخی از خدمات مشاوره ای حسابداری را در زیر می‌خوانید:

 • بررسی حساب‌ها و رفع مغایرت و اختلاف حساب شرکا
 • مشاوره مالیاتی
 • همکاری در انتخاب حسابدار رسمی و اجرای عملیات حسابرسی
 • همکاری در مصاحبه شغلی و انتخاب حسابدار باتجربه و مسئول
 • تجزیه‌ وتحلیل صورت‌های مالی و تعیین ارزش شرکت‌ها و مشاوره سرمایه‌گذاری بورس
 • اجرای حسابرسی داخلی و بررسی سیستم‌های جاری مالی و ارائه پیشنهادهای اصلاحی
 • ارائه مشاوره در تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری و امور کار و تأمین اجتماعی

خدمات عملیاتی حسابداری

خدماته عملیاتی حسابداری ، این خدماته عملیاتی مربوط به امور راه ‌اندازی سیستم‌ های مالی و حسابداری در شرکت ‌ها است. این‌گونه خدمات معمولاً به ‌صورت موردی است و  پشتیبانی دارد .

 لیست برخی از خدماته عملیاتی حسابداری را در زیر می‌خوانید :

 • طراحی سیستم‌های حسابداری وانبار
 • انتخاب و راه ‌اندازی نرم‌افزارهای مالی متناسب با نوع وحجم فعالیت
 • راه‌اندازی سیستم حسابداری کسب‌وکارهای نوپا

خدمات اجرایی حسابداری

این نوع خدماته حسابداری شامل تمامیه امور جاری حسابداری می‌شود. با دریافت خدمات اجرایی حسابداری بخشی از امور مستمر و اجرایی حسابداری خود را (شرکت حسابداری فرسان)  برون‌سپاری خواهیدکرد.

معمولاً دریافت‌کنندگان خدمات اجراییه حسابداری،خدمات دودسته قبلی را نیز دریافت کرده و امور حسابداری خود را به‌طور کامل برون‌سپاری می‌کنند.

با این‌حال برخی شرکت‌ها نیز بادریافت یکی از انواع خدمات اجرایی حسابداری، بخشی از حسابداری خود را برون‌سپاری می‌کنند. برخی از خدمات اجرایی حسابداری را در زیر می‌خوانید:

 • انجام عملیات حسابداری شرکت‌ها
 • حسابداری شرکت‌های خارجی فعال مستقر در ایران
 • اجرای پروژه‌های حسابداری
 • برنامه‌ریزی و اجرای عملیات تهیه بهای تمام‌شده کالای ساخته‌شده
 • تهیه و تنظیم صورت حقوق و دستمزد، لیست بیمه و مالیات و ارسال آن‌ها
 • تهیه و تنظیم صورت‌های مالی و حسابرسی شرکت‌ها
 • دادرسی مالیاتی
 • حسابداری بیمه تأمین اجتماعی شرکت‌ها و مسائل مرتبط
 • حسابداری کسب‌وکارهای خاص و مشارکت مدنی

چه نوع خدمات حسابداری مناسب کسب‌ و کار شما است؟

همان‌طور که خواندید خدمات حسابداری انواع بسیاری دارد. اما سؤال اینجاست که کسب‌وکار شما به کدام‌یک از انواع خدمات حسابداری نیاز دارد و چه نوع خدمات حسابداری‌ای مناسب کسب‌وکار شما است. برای پاسخ به این سؤال باید کسب‌وکار شما توسط یک کارشناس حسابداری و مالی مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گیرد.

 کارشناسان حسابداری و مالی متخصص این امور،پس ازتحلیل بعدهای مختلف کسب ‌وکار شما عزیزان خدمات حسابداری مورد نیاز شما را در قالب یک بسته به شما پیشنهاد خواهد داد.

شرکت حسابداری فرسان دایا روش، با تخصص بسیار بالا در حسابداری شرکتها وتجربه چندین ساله خود در ارائه ی خدمات حسابداری ،به‌عنوان یکی از مورد اعتمادترین و برترین شرکت ‌های حسابداری و حسابرسی موجود درایران شناخته میشود. شرکت های زیادی از سال‌های دوراز خدمات حسابداری فرسان دایا روش بهره‌مند شده‌ا ند و به دلیل اعتماد به این مجموعه تا به امروز مشتری آن باقی ‌مانده‌اند.

همین حالا با تماس با فرسان، با کارشناسان حسابداری و مالی ما صحبت کرده و بهترین نوع خدمات حسابداری موردنیاز شرکت خود را شناسایی و دریافت کنید.

ادامه...
ادامه...
ادامه...
ادامه...
ادامه...

خدمات مالی و حسابداری و انواع خدمات حسابداری

شرکت فرسان دایا روش برای یک مجموعه کاری، حسابداری صحیح به دست متخصصان این کار را یکی از مهم ‌ترین اصول برای پیشرفت هرچه سریع‌ تر و بهتر یک بیزینس توصیه می‌کنند.خدمات مالی و حسابداری

 اولین چیزی که یک مجموعه و بیزینس برای پیشرفت و رشد خود احتیاج دارد ، برون ‌سپاری اموری است که ارتباطی با تخصص اصلی کسب ‌وکار ندارد و نیازمند یک تخصص جداگانه است. اصلی‌ترین این‌گونه امور، امور مربوط به مالی و حسابداری است.خدمات مالی و حسابداری

در این روزها صاحبان کسب ‌وکار و بیزینس ها برای رشد هر چه بیشتر امور مربوط به حسابداری خود را به یک شرکت حسابداری سپرده و از خدمات حسابداری آن شرکت بهره ‌مند می‌شوند . استفاده از خدمات حسابداری به میزان زیادی حجم کاری شرکت ‌ها و موسسه ها را کم کرده و به آن‌ها کمک می‌کند.فرسان

و اما معنای خدمات مالی و حسابداری

به خدمات ارائه ‌شده توسط هر شرکت یه دفتر حسابداری ، خدمات حسابداری می‌گویند . این خدمات شامل تمامی کارهایی می‌شود که برای حسابداری یک شرکت نیاز است .

از ابتدایی‌ترین و اولین امور حسابداری تا حساس‌ترین و سخت ترین کار آن. سطح و نوع دریافت خدمات حسابداری ارائه ‌شده بستگی به درخواست و نیاز شرکت‌ و بیزینس متقاضی دارد.

برخی شرکت‌ها تمامی امور حسابداری خود را برون‌ سپاری می‌کنند و از یک پکیج کامل خدمات حسابداری استفاده می‌کنند و برخی دیگر تنها از بخشی از خدمات حسابداری استفاده کرده و امور عمومی حسابداری را خود بر عهده می‌گیرند. برای فهم بیشتر این موضوع، بهتر است با انواع خدمات حسابداری آشنا شوید .

انواع خدمات مالی و حسابداری

همان‌طور که قبل‌تر گفته شد ، صاحبان شرکت ها ، کسب ‌وکار و بیزینس ها برحسب نیازهای خود از انواع مختلف خدمات حسابداری استفاده می‌کنند . خدمات حسابداری به طور کلی به 3 دسته ی خدمات عملیاتی ، خدمات مشاوره ای و اجرایی تقسیم می‌شوند .که در ادامه در مورد این سه دسته توضیحات بیشتری می دهیم.

خدمات مشاوره ای حسابداری /خدمات مالی و حسابداری

در واقع به خدماتی گفته می‌شود که در خدمات شرکت حسابداری با ارائه مشاوره و راهکار مناسب و همچنین نظارت بر امور کلی حسابداری( فرسان ) یک شرکت و بیزینس، به بهبود روند کاری بخش حسابداری و مالی یک شرکت کمک می‌کند تا هرچه سریع تر وضعیت آن شرکت بهبود پیدا کند و نظم گیرد.

 این نوع خدمات به‌صورت موردی و هم به‌صورت مستمر ارائه داده می‌شود. لیست برخی از خدمات مشاوره ای حسابداری را در زیر می‌خوانید:

 • بررسی حساب‌ها و رفع مغایرت و اختلاف حساب شرکا
 • مشاوره مالیاتی
 • همکاری در انتخاب حسابدار رسمی و اجرای عملیات حسابرسی
 • همکاری در مصاحبه شغلی و انتخاب حسابدار باتجربه و مسئول
 • تجزیه‌ وتحلیل صورت‌های مالی و تعیین ارزش شرکت‌ها و مشاوره سرمایه‌گذاری بورس
 • اجرای حسابرسی داخلی و بررسی سیستم‌های جاری مالی و ارائه پیشنهادهای اصلاحی
 • ارائه مشاوره در تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری و امور کار و تأمین اجتماعی

خدمات عملیاتی حسابداری

خدماته عملیاتی حسابداری ، این خدماته عملیاتی مربوط به امور راه ‌اندازی سیستم‌ های مالی و حسابداری در شرکت ‌ها است. این‌گونه خدمات معمولاً به ‌صورت موردی است و  پشتیبانی دارد .

 لیست برخی از خدماته عملیاتی حسابداری را در زیر می‌خوانید :

 • طراحی سیستم‌های حسابداری وانبار
 • انتخاب و راه ‌اندازی نرم‌افزارهای مالی متناسب با نوع وحجم فعالیت
 • راه‌اندازی سیستم حسابداری کسب‌وکارهای نوپا

خدمات اجرایی حسابداری

این نوع خدماته حسابداری شامل تمامیه امور جاری حسابداری می‌شود. با دریافت خدمات اجرایی حسابداری بخشی از امور مستمر و اجرایی حسابداری خود را (شرکت حسابداری فرسان)  برون‌سپاری خواهیدکرد.

معمولاً دریافت‌کنندگان خدمات اجراییه حسابداری،خدمات دودسته قبلی را نیز دریافت کرده و امور حسابداری خود را به‌طور کامل برون‌سپاری می‌کنند.

با این‌حال برخی شرکت‌ها نیز بادریافت یکی از انواع خدمات اجرایی حسابداری، بخشی از حسابداری خود را برون‌سپاری می‌کنند. برخی از خدمات اجرایی حسابداری را در زیر می‌خوانید:

 • انجام عملیات حسابداری شرکت‌ها
 • حسابداری شرکت‌های خارجی فعال مستقر در ایران
 • اجرای پروژه‌های حسابداری
 • برنامه‌ریزی و اجرای عملیات تهیه بهای تمام‌شده کالای ساخته‌شده
 • تهیه و تنظیم صورت حقوق و دستمزد، لیست بیمه و مالیات و ارسال آن‌ها
 • تهیه و تنظیم صورت‌های مالی و حسابرسی شرکت‌ها
 • دادرسی مالیاتی
 • حسابداری بیمه تأمین اجتماعی شرکت‌ها و مسائل مرتبط
 • حسابداری کسب‌وکارهای خاص و مشارکت مدنی

چه نوع خدمات حسابداری مناسب کسب‌ و کار شما است؟

همان‌طور که خواندید خدمات حسابداری انواع بسیاری دارد. اما سؤال اینجاست که کسب‌وکار شما به کدام‌یک از انواع خدمات حسابداری نیاز دارد و چه نوع خدمات حسابداری‌ای مناسب کسب‌وکار شما است. برای پاسخ به این سؤال باید کسب‌وکار شما توسط یک کارشناس حسابداری و مالی مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گیرد.

 کارشناسان حسابداری و مالی متخصص این امور،پس ازتحلیل بعدهای مختلف کسب ‌وکار شما عزیزان خدمات حسابداری مورد نیاز شما را در قالب یک بسته به شما پیشنهاد خواهد داد.

شرکت حسابداری فرسان دایا روش، با تخصص بسیار بالا در حسابداری شرکتها وتجربه چندین ساله خود در ارائه ی خدمات حسابداری ،به‌عنوان یکی از مورد اعتمادترین و برترین شرکت ‌های حسابداری و حسابرسی موجود درایران شناخته میشود. شرکت های زیادی از سال‌های دوراز خدمات حسابداری فرسان دایا روش بهره‌مند شده‌ا ند و به دلیل اعتماد به این مجموعه تا به امروز مشتری آن باقی ‌مانده‌اند.

همین حالا با تماس با فرسان، با کارشناسان حسابداری و مالی ما صحبت کرده و بهترین نوع خدمات حسابداری موردنیاز شرکت خود را شناسایی و دریافت کنید.

ادامه...
ادامه...
ادامه...
ادامه...
ادامه...